עבודות סנפלינג

עבודות סנפלינג משמשות לצורך עבודות גובה שונות הדורשות שימוש בציוד סנפלינג ספציפי בין אם מדובר בניקוי חלונות, התקנת שלטים, שיפוצים בגובה, שיקום מבנים או חיזוק של אריחים חיצוניים בבנייני יוקרה. עם זאת חשוב לעבוד עם צוות מקצועי ומיומן ועם חברה מקצועית שתדע להתאים את עבודות הגובה הנדרשות אל הציוד המתאים.

ניקוי חלונות

כאשר מדובר בניקוי חלונות בגובה הדבר מצריך טווח תנועה רחב ולכן רתמות הסנפלינג הן גמישות לתזוזה ומאפשרות טווח תנועה רחב. הרתמות יכולות להבטיח ניקיון יסודי של החלונות והגעה אל כל פינה בצורה מקצועית ומיומנת.

התקנת שלטים

לא כל התקנת שלט מתאימה לסנפלינג כציוד אידיאלי לביצוע העבודה אך כאשר מדובר בציוד המתאים, ישנם הרבה שלבים בהתקנת השלט שציוד סנפלינג יהיה הבחירה הטובה ביותר להם. למשל, אחד השלבים ההכרחיים בהדבקת שלטים היא למרוח שכבת הדבקה מתחת לשלט לפני שמתקינים אותו ולכן רתמות סנפלינג וביצוע עבודה זו באמצעות סנפלינג יהיה בחירה טובה ומתאימה.

שיפוצים בגובה

כל סוג של שיפוץ בגובה הדורש טווח תנועה רחב ופחות ממוקד יתאים לביצוע העבודה באמצעות ציוד סנפלינג. כאשר יש צורך בשיפוץ ממוקד יכול להיות שניתן יהיה להשתמש בציוד אחר, אך בדרך כלל עבודות בגובה ושיפוצים בגובה ידרשו ציוד סנפלינג מקצועי.

עבודות סנפלינג – על מה חשוב להקפיד?

כאשר בוחרים בציוד סנפלינג לביצוע עבודות בגובה מכל סוג, חשוב לבחור חברה מקצועית כמו א.ב עבודות בגבהים, שיש לה ותק של 15 שנה ומקצועיות רבה בתחום. כמו כן חשוב להקפיד שיהיה צוות מיומן שידע לעבוד בגבוה, שידע לעשות את העבודה בצורה בטוחה ואיכותית ושיעשה שימוש בציוד סנפלינג בטיחותי ומקצועי. ככל שהצוות מיומן יותר והציוד מתקדם יותר, יהיה ניתן לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ובצורה איכותית, מקצועית ובטוחה לכולם. חברה מקצועית כמו א.ב עבודות בגבהים מבצעת את כל סוגי העבודות בגובה כולל ציוד סנפלינג, גם עבור לקוחות פרטיים וגם עבור לקוחות עסקיים ומוסדות לכל מטרה שהיא ולכל סוג של עבודה או ציוד, בכל חלקי הארץ, מצפון מרכז ועד דרום.

התייעץ עם המומחים שלנו